פיננסים המכון לבעלי תפקידים בשוק ההון  |  פיננסים השקעות ריאליות  |  

תאריך ושעה
 

 
 
מאמרים לפי נושאים
מצב השוק
השקעות  בינלאומיות
השקעות אלטרנטיביות
מכשירים פיננסיים ומט"ח
נדל"ן ושוק ההון
אתיקה וממשל תאגידי
השקעות ערך
פסיכולוגיה והשקעות
ניתוח פיננסי
 
 
 
 
 
תמונות מכנס אחרון
 
 
טופס הצטרפות לניוזלטר  חודשי
 


ערוץ פיננסים ב-

הגיע העת להשקעה בסחורות?
15/04/18
קטגוריית אפיק ההשקעות המכונה השקעות ראליות כוללת תת אפיק של סחורות. לאור עליית סימני האינפלציה בשווקים בעולם, בתי ההשקעות המובילים בעולם מעלים את המלצת ההשקעה לאפיק בכללותו. חברת ההשקעות הבינלאומית פימקו ממליצה להגדיל חשיפה לתת האפיק של הסחורות
על כדאיות השקעה בשותפויות הולכת אנרגיה אמריקאיות
02/03/18 
בשנים האחרונות, לאחר הירידות החדות במחירי האנרגיה, שותפויות ההולכה של אנרגיה בארה"ב נאלצו להתאים את פעילותן לרמות מחירים חדשות. חברת ההשקעות Cohen & Steers מפרסמת סקירה מורחבת לבחינת המגמות בענף אשר מצביעות על כדאיות השקעה מחודשת בענף. 
  
יצירת ערך באמצעות מכירת חסר בשוק האמריקאי
25/02/18
לאור חזרת התנודתיות שוק המניות האמריקאי לטווח היסטורי ממוצע (לאחר תקופה ממושכת של שפל בתנודתיות), חברת ההשקעות האמריקאית  GMO מפרסמת סקירה לבחינת כדאיות השקעה באסטרטגיה של מכירת חסר של אופציות מכר (PUT) על שוק המניות האמריקאי לטווח קצר. באמצעות אסטרטגיה זו צפויה תשואה עודפת לביצועי מדד המניות הכללי.  
סקירת התפתחות שווקי האנרגיה המתחדשת
20/02/18
חברת ההשקעות הבינלאומית Fidante מפרסמת סקירה מיוחדת לבחינת מגמות ארוכות טווח בתחום האנרגיות המתחדשות. הסקירה עוסקת במגמות הצפויות להוביל את הצמיחה בתחום בעשורים הקרובים. בסקירה התייחסות לסיכונים הנובעים משינויי האקלים לכדאיות הייצור במקומות שונים בעולם.
 Top
לייבסיטי - בניית אתרים