פיננסים המכון לבעלי תפקידים בשוק ההון  |  קונגרס מנהלי השקעות ערך  |  הועידה השנתית של קרנות הגידור  |  
       
 
גילוי סרטן באמצעות בדיקת דם פשוטה
חברת Savicell הוקמה לצורך מימוש מחקר פורץ הדרך של פרופ' פרננדו פטולסקי וקבוצתו ,לגילוי סרטן בשלב מוקדם באמצעות בדיקת דם פשוטה.

על פי תוצאות ראשוניות של המחקר שנערך באונ' ת"א, ניתן ללמוד מן המערכת החיסונית אם המטופל חולה בסרטן. בעתיד מניחים החוקרים כי ניתן יהיה לאתר באיזה סוג ובאיזה שלב של המחלה הוא נמצא - והכול באמצעות אותה בדיקת דם פשוטה.

"מאחורי הקונספט עומדת העובדה שהמערכת החיסונית היא הראשונה בגוף שמודעת לקיומה של מחלה. "פיתחנו שיטה לבדוק את פעילות פירוק החומרים של התאים במערכת החיסונית. לקחנו מכל נבדק דגימת דם, והפרדנו אותה לנפחים קטנים. על כל אחד שמנו חומר כימי או ביולוגי, ובדקנו כיצד התאים מגיבים לחומרים השונים. קיבלנו מערך רב-ממדי של תוצאות, ולפי זה פיתחנו שפה מורכבת".

פטולסקי וקבוצתו החלו בניסויים קליניים. לדבריו, "אנחנו כבר יודעים להגיד על מטופל אם הוא חולה בסרטן מכל סוג, או שהוא בריא". במהלך הניסויים, הוא מספר, "גילינו כמה מקרים של אנשים שהגיעו על תקן בריאים, והבדיקה הראתה שיש להם סרטן. זה היה שוק עבורנו. לא יכולנו לשתוק ולא לדווח להם על כך". הם הלכו להיבדק, ובבדיקות שעברו התגלה כי חלו בסרטן.
חברת Savicell הוקמה ע"י בכירים מענף הביומד בשיתוף אוניברסיטת תל אביב. החברה נערכת לעליית מדרגה בהיקף המחקר ולצורך כך מגייסת הון ממשקיעים פרטיים.
ההשקעה בחברה מוגבלת עד 35 משקיעים, בחירת המשקיעים תיעשה עפ"י תהליך מיון מוסדר כפוף לחוק.

מינימום השקעה 100,000 $
 
  מנכ"ל סביסל - כנס השקעות בביומד חוקר ראשי וסמנכ"לית סביסל - עקרי המוצר  
   
     
   
 
לקבלת פרטים נוספים מנציג החברה
אנא מלאו פרטים מלאים
ונציגנו יפנה אליכם בהקדם
 
    כל הפרסומים בדף זה, נועדו לשם מסירת מידע בלבד, בשום אופן אין לראות בהן חוות דעת, הצעה, המלצה או יעוץ/שיווק לרכישה ו/או החזקה ו/או מכירה של ניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים המתוארים בהם. הפרסומים מתבססים על מידע אשר פורסם לציבור ע"י החברה המתוארת בו ועל אחריותה המלאה והבלעדית, אשר עורכי אתר "פיננסים" ובעליו, מניחים כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעו בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. המידע המופיע בפרסום, אינן מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והניתוח המפורטים, לרבות הדעות המובאות, בפירסומים, עשויים להשתנות ללא מתן הודעה נוספת. הפרסומים הםם על דעת החברה המפרסמת בלבד ומשקפת את הבנת נציגה ובעליה ליום כתיבתם. הפרסומים לא מהווים תחליף, בשום צורה שהיא, לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכיו המיוחדים של כל אדם. בעלי אתר "פיננסים" ועורכיו לא יהיו אחראים, בכל צורה שהיא, לכל נזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה משימוש בסקירות ו/או בפרסומים המופיעים באתר זה, ככל שייגרם כזה, וכן הם אינם יכולים לערוב ו/או להיות אחראים למהימנות, דיוק ושלמות המידע המפורט בפרסומים ובסקירות. יובהר להלן כי בעלי אתר "פיננסים " ועורכיו, עוסקים, במישרין או בעקיפין באמצעות חברות קשורות, בין היתר, במתן שירותי , ייעוץ השקעות וכתוצאה מכך, עשוי להיות להם עניין בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנכללים בחברה המפרסמת, ככל שמפורטים כאלה, מעת לעת, לפני פרסום הסקירות והפרסומים, בזמן פרסומם ולאחר פרסומם. בעלי אתר "פיננסים" ועורכיו, אינם מתחייבים ואין בסקירות ובפרסומים משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מכל סוג של פעולה בהתאם לאמור בהם. הפרסומים לעיל, הינם רכושה הבלעדי של החברה המפרסמת ואין להעביר לצד ג', להעתיק, לשכפל, לצטט, לפרסם בכל אופן, להדפיס, לצלם, להקליט או להעתיק את המפורסם כולל קטעי הוידאו באופן מלא או חלקי, מבלי לקבל אישור מראש ובכתב.  
 Top
לייבסיטי - בניית אתרים